Манчестър Сити и Ливърпул си врътнаха зрелищно 2:2 в голямото дерби на Висшата лига.

Така битката за титлата остава отворена. "Гражданите" продължава да са лидери със 74 точки, докато "мърсисайдци" са с точка по-малко.

Кевин Де Бройне даде преднина на домакините в петата минута, но в 13-ата Диого Жота изравни. Сити отново дръпна с гол на Габриел Жесус (37), а Садио Мане вкара за гостите за крайното 2:2.

След седмица двата отбора отново ще излязат един срещу друг, но в полуфинала за ФА Къп.

Подробности за срещата четете в Gol.bg

8

До До хаха,браво.

преди 2 години

Васко(Barnes), ти ли си, бре ?!? Глупав с чиста съвест може да наричаш само този, дето виждаш в огледалото. От такива едномерни, силно ограничени "разбирачи", които си виждат на 50см пред носа, какъвто очевидно си ти, полза няма никаква. Само цапаш след себе си ;)

7

До хаха,браво.

Глупав си, братко, нищо не си разбрал. Арсенал и Пуул сами се подиграваха на себе си. За Венгер играеше целия национален отбор на Франция + Денис Беркамп и колко пъти Арсенал бяха шампион, а? Ливърпул също, там играеха Масчерано, Шави, Торес, Дирк Кайт, Джерард. И? Срина ги крал Кени. Брендо се натяга човекът, но без играчи не става, Стърлинг му писна и отиде при арабите, Суарес и Каутиньо в Барса. А в Юнайтед кой ли не мина, Ди Мария, Фалкао, Ибра--и нищо не правят.

6

Цццц

Много мръсно играха Ман Сити последните 10 минути. Тъкмо почнат Ливърпул да атакуват и ония като падат като каскадьори... от 10 минути се играха точно 2.