С гол в 93-ата минута ЦСКА победи Царско село много трудно с 2:1 в мач от десетия кръг на efbet лига, игран на спортен комплекс "Царско село".

Амос Юга откри резултата в полза на "червените" в 56-ата минута след асистенция на Брадли Мазику, но устремът на "червените" беше спрян още преди това, когато само в рамките на три минути след подновяването на играта Жеферсон си изкара два жълти картона и потегли към душовете.

Домакините не се предаваха и имаха своите възможности. Така дойде 72-ата минута, в която Васил Шопов намери Лукас Диас и влезлият като резерва футболист изравни. Равностойният мач вървеше към равенство, но в 93-ата минута Карло Мухар донесе трите точки за ЦСКА, който днес игра с черни фланелки.

Късният успех изстреля ЦСКА на второ място в таблицата с актив от 19 точки, само на две зад лидера Ботев Пловдив. Царско село остава предпоследен с 6 точки.