Лудогорец продължава без победа в групова фаза на европейските клубни турнири вече две години, след като късно снощи бе надигран с 0:1 от Цървена звезда насред Разград. Гостите удариха чрез Гелор Канга в 64-та минута, а малко след това “орлите” улучиха гредата. В 76-та минута пък Сисиньо бе изгонен за втори жълт картон.

Така Лудогорец остава с 1 точка в Група F на Лига Европа след равенството като гост на Мидтиланд в първия кръг. Цървена звезда е лидер с пълен актив от точки, а Брага вече е с 3 т., след като победи с 3:1 Мидтилант.

За Лудогорец загубата означаваше и антирекорд в Европа, след като тимът няма победа в груповата фаза на турнирите на Стария континент вече в 12 поредни мача. Последната победа бе на 3 октомври 2019 г. - 3:0 като гост на Ференцварош.