В драматичен мач на стадион Васил Левски ЦСКА победи ЦСКА 1948 с 4:2 в мач от първия кръг на българската efbet Лига.

През първото полувреме ЦСКА бе пълен господар на терена, но се прибра на почивка само с един гол преднина. Негов автор стана Йоан Баи в 28-та минута. "Армейците" имаха още няколко добри ситуации, но Дани Наумов беше блестящ и спаси всичко, което можеше да спаси.

Втората част започна доста изненадващо и само в рамките на 10 минути, между 47-ма и 57-ма, два гола на Чочев дадоха изненадващ аванс на домакините. ЦСКА все пак се събра и Амос Юга възстанови равенството в 72-та минута. "Червените" получиха дузпа в 82-та минута и Юрген Матей направи нов обрат. В добавеното време се разписа и Жорди Кайседо и ЦСКА заслужено се поздрави с успеха.