Лудогорец загуби гостуването си на Тотнъм с 0:4 в двубой от четвъртия кръг на Група J в Лига Европа, игран на стадион "Тотнъм".

Разградчани получиха попадение още в първите минути на срещата, след като Карлос Винисиус (16', 34'), а малко по-късно отново той удвои преднината за домакините.

През втората част Хари Уинкс (63') направи резултата класически след възхитителен изстрел от далечно разстояние. Лукас Моура (73') пък завърши канонадата от голове, като "зелените" трябва да се радват, че не получиха повече попадения.

Така Лудогорец остава на дъното в класирането без спечелена точка. Тотнъм и Антверпен са с по 9, като "шпорите" имат по-добра голова разлика. Трети е отборът на ЛАСК Линц с 6 пункта.