ЦСКА успя да се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на България, след като постигна победа с 1:0 при визитата на Арда в Кърджали.

Единственото попадение бе дело на Соу, който се разписа още във 2-ата минута след кошмарна грешка на Гаич в отбрана.

По този начин "червените" разочароваха местната публика и продължават във възходяща линия под ръководството на Милош Крушчич.

И двата тима завършиха с човек по-малко, след като в 66-ата минута реферът Ивайло Стоянов показа директен червен картон на Соу, а бранителят на Арда Хасани получи втори жълт и респективно червен картон. Всичко се случи заради спречкване между двамата.