Нападателят на Левски Найджъл Робърта изрази задоволството си от гола си и победата с 1:0 над Локомотив (Пловдив) в събота вечер.

"Доволен съм, че се борихме до самия край. Пресирахме, пресирахме и накрая стигнахме до гол. Радвам се, че вкарах пред нашите фенове", посочи нападателят.

"През първото полувреме имахме няколко добри ситуации, но след почивката бяхме по-остри. Мисля, че вече привиквам към тима. В миналия мач също вкарах и направих асистенция.

Не виждам конкуренцията с Дени Алар като състезание. Всеки има своите качества. Чувах доста неща за мача с ЦСКА, но ще усетя всичко следващата седмица. Трябва да се опитаме да спечелим този двубой", каза още Робърта.