Снимка: Олег Попов, Dnes.bg

Общ преглед
Благотворитеният мач между отборите на Димитър Бербатов и Луиш Фиго се превърна в истинско зрелище и двата тима врътнаха 3:3 пред близо 40 хиляди души.

Националният стадион "Васил Левски" бе почти претъпкан, а зрителите със сигурност са останали доволни от видяното, предаде Gol.bg.
Oще по темата

Отборът на Фиго на три пъти повеждаше в резултата - след попадения на Трезеге в 4-ата и 11-ата минути и след гол на Симао в 54-ата.

Все пак обаче тимът на българина и в трите случая успя да изравни с автогол на Марчена в 8-ата минута и две попадения на Кийн в 43-ата и 68-ата минути.

В два от головете на своя отбор принос имаше и Бербо, след като именно той изработи единия гол на Кийн и автогола на Марчена.

На полувремето на мача лично Бербатов награди талантливи деца, които спечелиха награди в "Изкуство", "Наука" и "Спорт".

В този мач играха много големи световни имена, като за тима на Бербо титуляр бе Стоичков, а Марто и Стилиян Петрови влязоха като резерви.

Шанс за изява, както бе опоменато преди това, получиха някои от най-талантливите млади играчи в родния елит.