ПСЖ и Арсенал си врътнаха 1:1 в Париж в първа среща от група "А" на Шампионската лига, където са още отборите на Лудогорец и Базел.

Парижани дръпнаха в резултата още в първата минута, когато Единсон Кавани вкара, но лондончани се добраха до равенството след попадение на Алексис Санчес в 78-ата минута.

Като цяло домакините тотално доминираха, но направиха дузина уникални пропуски и логично бяха наказани в края на мача. Гостите от своя страна разочароваха, но извадиха късмет и в крайна сметка се поздравиха с равенството.

Така и двата мача в групата завършиха с един и същи резултат 1:1, което прави шансовете на Лудогорец за продължаване напред още по-големи.