Уелс продължава да пише история, класирайки се за първи път на четвъртфинал на европейско първенство.

Днес "Драконите" победиха Северна Ирландия с 1:0 в осминафинален мач на Евро 2016, игран на стадион "Парк де Пренс".

Двата тима изиграха много слабо първо полувреме, в което най-интересната ситуация беше отмененият гол на Аарън Рамзи заради явна засада.

Второто полувреме също не предлагаше нищо запомнящо се, но четвърт час преди края на редовното време Гарет МакОули си вкара нещастен автогол, засичайки топката в собствената си врата след центриране на Гарет Бейл отляво.

До края не се случи нищо интересно и така на четвъртфиналите Бейл и компания ще играят срещу Белгия или Унгария.