Англия изпусна Русия и двете страни врътнаха реми 1:1 в среща от Група В на Евро 2016. Англичаните се виждаха победители, когато Глушаков изравни за "Сборная" в 92-та минута след страхотна игра с глава на Василий Березуцкий.

Като цяло първото полувреме бе доста по-добро за англичаните, но след почивката на доста моменти ролите се размениха.

Първото попадение в срещата бе дело на Ерик Дайър, който вкара в 73-ата минута след прекрасен гол от фаул. В 92-ата минута Глушаков обаче изравни за руснаците.

Не може да не се отбележи, че Уейн Руни игра като халф в днешния мач, а Хари Кейн водеше атаката.

Двата отбора се срещнаха за първи път на подобен голям форум от 1988 година, а Англия спази традицията никога да не побеждава в първия си мач на европейски първенства.