Манчестър Сити постигна трудна домакинска победа с 2:1 над Норич в среща от 11-ия кръг на Висшата лига, която се игра на "Етихад".

Макар да бяха абсолютен фаворит за успеха "Гражданите" стигнаха до победaта с доста мъка.

Отаменди откри в 67-ата минута, но в 83-ата Джером изравни. В 89-ата минута Туре бе точен от дузпа, като в ситуацията Мартин получи червен картон за игра с ръка. В продължението домакините получиха още една дузпа, която бе пропиляна от Коларов, чийто удар бе доста разочароващ.

В този мач изненадващо Келечи Ихеаначо получи шанс за титулярно място, но не успя да блесне и бе заменен от Стърлинг след почивката.

След този успех Сити събра 25 точки в актива си и продължава да води в класирането заедно с Арсенал.