Снимка: архив, БулФото

Шампионът Лудогорец завърши наравно 0:0 при гостуването си на Локомотив София в мач от 25-ия кръг в "А" група.

През първата част играта беше напълно равностойна, като събитията се развиваха предимно в средата на изключително тежкия за игра терен.

Чистите голови положения пред двете врати липсваха, а очевидна игра с ръка на Козмин Моци в наказателното поле на гостите беше подмината от главния съдия Николай Йорданов.

В самия край на първото полувреме треньорът на столичани Димитър Васев почувства болки в бъбреците и по спешност беше откаран в болница. След почивката Локомотив беше воден от помощник-треньора Диян Петков.

В 46-ата минута Владислав Романов подаде към Антонио Ливраменто, който шутира в движение, но топката мина над вратата.

Малко след това Кишада елиминира защитата на домакините с добро подаване, което остави Брайън Ангуло сам срещу Божидар Митрев, но вратарят на "червено-черните" покри близкия си ъгъл и изби кълбото в корнер.

В 68-ата минута, след разбъркване в наказателното поле на домакините, Абел Анисе стреля слабо от близка дистанция и Митрев хвана топката.