Снимка: Булфото

Левски се издъни в Пловдив и стигна само до равенство 1:1 с Локомотив на "Лаута". "Сините" изпуснаха победата, след като допуснаха изравнителен гол на Мартин Камбуров в продължението на мача.

Преди това точен за гостите бе Мигел Бедоя през първото полувреме. Така играчите на Георги Иванов-Гонзо изтърваха да се изкачат на второ място в класиране, зад ЦСКА, преди "вечното дерби" след седмица.

Срещата на "Лаута" не предложи особени футболни достойнства. Левски контролираше играта през по-голямата част от мача, но в края допусна уникална грешка и изпусна победата.

Локо от своя страна не показа най-доброто от възможностите си, но се възползва максимално от ситуацията и заслужено си взе точката.

Мартин Камбуров пък продължава успешната си серия срещу Левски и вече има цели 11 попадения във вратата на "сините".