Левски изигра най-силния си мач за сезона и постигна страхотна победа с 3:2 над Лудогорец в среща от 10-ия кръг на "А" група, която се игра на "Герена".

Преди този мач 'Сините' бяха наказани за две домакинства без публика, но при завръщането на своите фенове техните възпитаници им подариха най-добрия възможен подарък.

Бедоя откри резултата в 5-ата минута, но гостите изравниха след много спорна дузпа в 15-ата минута чрез Моци.
Това обаче не спря левскарите и те стигнаха до още два гола, дело на Сърмов и отново Бедоя, съответно в 27-ата и 37-ата минути. Гостите стигнаха до още един гол, дело на Вандерсон в 78-ата минута.

Разградчани играха цяло второ полувреме с човек по-малко, след като Кайсара получи директен червен картон за блъскане срещу Данчо Минев.

Реферът Георги Кабаков обаче свири много слабо като цяло. Той отсъди много спорна дузпа, даде пресилен червен картон на Кайсара и спести чист червен картон на Дяков заради плюнка срещу Стойчев.