ЦСКА победи Левски с 3:1 като гост в дербито на 34-ия кръг на родната „А” група, което се игра на националния стадион "Васил Левски".

Левски нацели гредата през първото полувреме чрез Пламен Крумов, а веднага след почивката попадение на Омар Косоко за ЦСКА бе отменено заради засада. Все пак в 58-та минута нападателят откри резултата след пас на Чочев.

"Сините" не успяваха да създадат смислени атаки след почивката, а двайсетина минути преди края на редовното време Тони Силва пропусна чисто голово положение, а после попадение на Ларсен Туре бе отменено заради нарушение срещу Джаксън Менди.

В 82-та минута Радослав Цонев разпечата вратата на ЦСКА с удар извън наказателното поле, като това бе първи гол на Левски във вратата на „армейците” след 562 минути суша.

Малко след това обаче ЦСКА отново излезе напред в резултата чрез Иван Стоянов, който се възползва от безумната грешка на Белаид в наказателното поле. В добавеното време Маркович заби трети гол за ЦСКА след пас на Мартин Петров.