Гари Родригес взе дейно участие при всеки един от головете на Левски. Снимка: Булфото

Левски победи Любимец с 3:0 в среща от 20-ия кръг на родната "А" група, която се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Столичани откриха резултата в края на първото полувреме, когато Шоколаров си отбеляза автогол след центрирането на Гари Родригес отляво.

Десетина минути след почивката самият Родригес успя да се разпише, възползвайки се от много груба грешка в отбраната на гостите.

До края на срещата Любимец опита да стигне до почетен гол, но пропуски направиха Огнянов и Тевия, които заложиха на зрелищни изпълнения. В добавеното време Антонио Вутов вкара трети гол за Левски, оформяйки крайния резултат.

Успехът изкачи Левски на шесто място в таблицата, с актив от 34 точки. Любимец е 12-ти, със 17 пункта на сметката си.