Левски отвя Нефтохимик. Снимка: Булфото

"Левски" победи "Нефтохимик" без никакви проблеми с 6:0 в среща от 10-ия къг на родната "А" група. Двубоят се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Столичани си свършиха задачата още през първото полувреме, когато стигнаха до три чисти попадения. Даниел Димов откри резултата с глава, а преди почивката Пламен Димов отбеляза идентичен гол. Между тях се разписа и Мирослав Иванов със силен изстрел извън наказателното поле с левия крак.

Бе изминал един час игра, когато Даниел Димов реализира второто си попадение в мача. Последваха два гола на Влади Гаджев, който първо се разписа след солова акция, а след това и след силен удар в горния десен ъгъл.

След победата "Левски" събра 15 точки и излезе на пето място във временното подреждане. "Нефтохимик" остава на предпоследната позиция в таблицата, със седем пункта на сметката си.