Реал Мадрид не пощади скромния си противник. Снимка: Ройтерс

Реал Мадрид победи Алкояно с 3:0 в среща-реванш от 1/16-финалите от турнира за купата на Испания. Двубоят се игра на стадион "Сантяго Бернабеу".

След пас на Бензема Ди Мария откри резултата двайсетина минути преди края на редовното време, а в последните минути Хосе Кайехон вкара два гола за своите след асистенции на Йозил и Ди Мария.

Така с общ резултат 7:1 испанският първенец се класира в следващата фаза на надпреварата, където ще се изправи срещу Алмерия или Селта Виго.

На резервната скамейка на домакините през целия мач тази вечер остана суперзвездата Кристиано Роналдо. Ди Мария и Бензема се включиха като резерви и именно те се оказаха разликата между двата състава.