С хеттрик на Кристиано Роналдо Реал Мадрид спечели внушителна победа с 5:1 срещу Депортиво Ла Коруня в мач от 6-я кръг на испанската Примера Дивисион, игран на стадион "Сантяго Бернабеу".

Гостите поведоха с ранен гол на Иван Рики в 16-та минута, но Реал бързо изравни в средата на полувремето от дузпа, материализирана от Роналдо. При нея останаха съмнения дали нарушението е било вътре в наказателното поле, тъй като Анхел Ди Мария бе ритнат около границата му.

Самият Ди Мария вкара втория гол за Реал в 38-та минута, а малко преди почивката Роналдо успокои съвсем мадридчани с трети гол.

През второто полувреме въпросът бе с колко гола ще победи Реал и домакините добавиха още два. Пепе засече с глава центриране от фаул, а пет минути преди края Роналдо вкара още една дузпа.