ЦСКА отпадна позорно за Купата. Снимка: БТА

Трагично слабият тим на ЦСКА отпадна по много позорен начин турнира за Купата на България от втородивизионния Септември Симитли, след като загуби на стадион "Септември" в южния град с 1:2.

Момчетата на Стойчо Младенов напълно разочароваха с представянето си в срещата и може да се каже, че закономерно загубиха.

Попаденията за домакините бяха дело на Гущеров и Атанас Николов и паднаха в 31-ата и 49-ата минути. Голът за гостите пък бе дело на Присо в 88-ата минута

Така ЦСКА приключи с участието си в турнира за Купата на България и определено тази загуба ще бъде помнена доста дълго време.

Впечатление направи, че в състава на "червените" нямаше никаква организация и Стойчо Младенов пусна абсолютно неподготвени футболисти в този сблъсък.

Отборът на Септември иначе се намира в средата на таблицата в Източната "Б" група, като далеч не е сред най-силните тимове във втория ешалон.