Снимка: архив, Булфото

Левски допусна неприятна загуба от Стяуа Букурещ с 1:2 в най-сериозната си контрола от зимната подготовка на тима.

Двата отбора се изправиха един срещу друг на турска земя, където се намират на зимна подготовка.

Като цяло треньорът на "Сините" Николай Костов даде шанс на доста играчи да се изявят на терена.

Резултатът в мача откриха левскарите чрез Иван Цветков, който се разписа в 38-ата минута, но две минути по-късно Танасе изравни от дузпа.

Румънците получиха право да изпълнят и втора дузпа, която бе реализирана от Русеску в 75-ата минута. Не може да не се отбележи, че Валентин Илиев излезе като титуляр за "Армейците".