Снимка: Булфото

Левски излъга с 1:0 последния в класирането Светкавица и завърши победно полусезона, но сериозно се измъчи и разочарова в Търговище.

След този успех "сините" се изкачиха на трето място в "А" група, само на две точки от Лудогорец и ЦСКА, но двата отбора са с мач по-малко. Единственото попадение в срещата заби Даниел Димов през второто полувреме.

Футболистите на Левски спечелиха, но определено бяха надиграни през по-голямата част от мача и трябва да благодарят на неумението на "мълниеносците" да вкарват голове.

Новаците от своя страна показаха желание, битка, раздаване и заслужаваха да вземет поне точка от тази среща.

Домакините обаче не си повярваха, допуснаха нелепа грешка в защита, което се оказа решаващо.