Левски се измъчи срещу опашкаря Видима-Раковски, но все пак успя да стигне до трите точки след победно 2:1 на стадион "Георги Аспарухов".

В герой за Левски се превърна резервата Сьорд Арс, който вкара през второто полувреме и донесе пълен успех за отбора си. Преди това Дарко Тасевски бе дал преднина на "сините" с гол в 24-ата секунда на мача, но Георги Какалов успя да изравни още преди почивката.

Това е втори пореден домакински мач на Левски, който е спечелен след решителен гол на Сьорд Арс. Преди две седмици холандецът дори заби две победни попадения на Локомотив Пловдив.

Със спечелените три точки Левски се доближи само на две от ЦСКА и на пет от Лудогорец, но "армейците" имат мач по-малко.

"Сините" победиха, но в интерес на истината не впечатлиха особено с изявите си и като нищо Видима можеше да открадне нещо от тази среща. Гостите от Севлиево заслужават само суперлативи за представянето си, но продължават да са в опасната зона в класирането.