Снимка: Getty images/ Guliver Photos

Кристияно Роналдо реализира хеттрик, а Кака помогна с гол и асистенция за драматичната победа на Реал Мадрид с 4:2 срещу Виляреал в мач от 18-я кръг на испанската Примера Дивисион.

Гостите, които са трети в класирането, изненадаха мадридчани с много активна игра в началото на мача и на два пъти повеждаха в резултата още в първия четвърт час. Между тези два гола Кристияно Роналдо изравни, а в самия край на полувремето португалецът вкара още един гол с глава.

След почивката Реал вдигна оборотите, но направи много сериозни пропуски. Петнайсетина минути преди края на мача в игра влезе Кака и бразилецът помогна за пълния обрат.

Първо след негово центриране се стигна до победния гол на Роналдо, а малко след това самият Кака затвърди победата с четвърти гол. При него пък асистент бе Роналдо.

С победата Реал отново съкрати разликата от лидера Барселона до само 2 точки.