Бербатов след миг ще преодолее Скот Карсън. Снимка: БГНЕС

Лидерът в английската висша Лига Манчестър Юнайтед постигна безапелационна победа с 5:0 като гост на последния в класирането Уест Бромич Албиън в мач от 23-тия кръг на първенството.

Началото на головата серия бе дадено от Димитър Бербатов в 22-рата минута. До края на полувремето Карлос Тевес направи 2:0, а капитанът на домакините бе изгонен с директен червен картон.

След почивката Кристияно Роналдо вкара нови два гола, единият от които след асистенция на Бербатов. Видич също вкара.

"Червените Дяволи" взеха инициативата още от самото начало и във 2-рата минута Парк изведе Бербатов в наказателното поле, но ударът на българина изпрати топката право в ръцете на Карсън.