Жестока съдийска тесла отнесе Ювентус при гостуването на Реджина в мач от 24-и кръг на Серия А. Бианконерите паднаха 1:2 с гол от дузпа в 92-ата минута. Преди това съдията Паоло Дондарини си затвори очите за две нарушения в наказателното поле на Реджина. Накрая рефера изгони Кристияно Дзанети от Юве за бурни протести.

Загубата попречи на Юве да излезе на второ място в класирането. Старата госпожа остана на точка зад Рома. Юве игра без трима от основните си футболисти, които са контузени - Буфон, Трезеге и Якуинта. В нападение бианконерите почнаха с Паладино и Дел Пиеро. Титуляр бе и новото попълнение Мохамед Сисоко.

Юве започна по-добре и имаше две положения да открие резултата. Още в 8-ата минута Дел Пиеро получи топката в отлична позиция от Молинаро, но защитника Ароника успя да изпревари капитана на Юве и да избие.