С гол на Исмаил Иса в добавеното време Славия загуби драматично с 0:1 у дома срещу Черно море в двубой от 17-ия кръг в шампионата.

Още във втората минута красив ножичен удар на Даниел Димов мина над вратата на домакините, които отговориха с далечни шутове на Галин Иванов и Цветелин Чунчуков.

В 32-ата минута Георги Георгиев се подхлъзна извън наказателното поле, опитвайки се да спре Мартин Минчев, но нападателят на варненци не посмя да стреля от малък ъгъл и пропусна отлична възможност да открие резултата.

В последвалите минути гостите отново опитаха да изненадат "белите", като един път Георги Георгиев спаси удар на Илиан Илиев-младши, а след това и Исмаил Иса от съвсем близка дистанция не успя да засече центриране на Илиев в наказателното поле.