Торино сложи край на победната серия на Рома, като взе 1:1 срещу лидера в класирането на Серия А. "Биковете" прекратиха и серията без допуснат гол на "вълците", благодарение на попадението на Алесио Черчи в 63-ата минута.

Така след 10 победи от старта на сезона и 11 общо, ако броим и края на миналия сезон, Рома изпусна точки. Въпреки това "вълците" остават начело в класирането с 3 точки пред Наполи и Ювентус.

Мачът започна добре за Рома и гостите поведоха с гол на Кевин Строотман в 28-ата минута. Торино обаче играеше добре в атака и създаваше доста положения. В 63-ата минута топстрелеца на Торо Черчи изравни. При попадението остана съмнение за нарушение на Меджорини срещу Бенатиа.

Голът на Черчи сложи край на серия от 774 минути без допуснато попадение за Рома. Единственият друг гол, който римляните инкасираха за сезона, бе дело на Бябяни от Парма.

В края Рома натисна и имаше няколко добри положения, но Торино удържа и измъкна точка.