23

преди 4 години

До Анонимен 16Кой ти гледа записи от мачове ... Аз гледам, ама повечето хора не :/

22

do 21 По твоята логика феновете на Челси да не искат да са фенове на този отбор заради олигарха Абрамович? Бе що не си пиеш ракията, бе? Кой ти е казал че трябва да поддържаш Лудогорец, те си имат достатъчно привърженици , не само от Разград, а левскари и цесекари от цяла България, ***???

21

Ще ги призная ,ако бият в Москва,ама надали.Руснаците тук ги подцениха и сигурно са ударили 2-3 стограмки на почивката!

20

Пет гола,две греди и още куп положения! Само едно голямо Браво!

19

Соросоид

Ако ще Лудогорец да вземат ШЛ на Европа, суперкупата на Европа и междуконтиненталната купа 10 години подред,никога, ама никога няма да подкрепям отбора на един самозабравил се олигарх, който с пяна на устата иска намаление на заплатите и отпуските на работниците си,един олигарх, чиито "фармацевтични фабрики" произвеждат дрога и амфети пласирани с неговите кораби за главорезите от ИДИЛ.Който подкрепя отбора-играчка на този олигарх няма грам мозък и морал.

18

Добро нападение, слаба защита и неадекватен вратар.Браво за резултата!

17

до всички пийнали хейтъри : вие кой мач гледахте???

16

Не ,че много гледах мача,предимно второто полувреме,но май само Недялков беше българин!!!Така ,че обидите към шопите не важат ,защото няма и един българин от Делиормана!

15

Вече го има мача в p2pbg

14

До АнонименМеси, Роналдо и Стоичков не бяха испанци, ама последния още е със стату на рок звезда дам ...

13

СС

Нашите са вносни от корекома ;)

12

Браво крейзита!

11

до 1 Пумпал, това е мач от груповата фаза и можеш да си позволиш загуба, а не от елиминационната където се срещнаха Ливърпул и Барселона!

10

SS

то имаше ли един българин в нашия отбор че нещо не видях много с тен бяха? може да се каже Папуа нова гвинея би младежкия отбор на Москва....тяхните поне си бяха русначета.

9

до 1

Хайде да замълчим от уважение и да обичаме футбола!

8

Не гледах мача, но специално ще го гледам на запис заради публиката на Лудогорец и в каква еуфория е била...Нека си призная като левскар, когато Лудогорец и Моци биха Стяуа за влизане в ШЛ бях в еуфория и крещях.

7

Такова представление в евротурнирите не съм виждал никога от български отбор. Ченето ми висеше в първите 5 минути на второто полувреме.

6

Аре сложете си ръка на сърцето и кажете че не сте очаквали повече от равен или минимална победа за нашите с разлика от 1 гол преди мача, а?!

5

Литекс кога ще победи някой? Само църкат и се бият по нашите стадиони некви бавно развиващи шоппета.