27

Хамид Хламид

преди 1 седмица

Разгрома се крие в това, че българските ЛЪУЕ са успели да вкарат гол и да не допуснат такъв.

26

Младияпремиерсхарема

Същата среща като оня ден, само,че тоя път ирландците сами се биха с грешка на вратаря:))))

25

Ада на чебурашките

Много ли е важно загланието бе "спортни" коментатори? Това е победа! Не е ли по-важно, че спорта ни постепенно си възвръща силите и се надявам да се върне онази 1994 година, когато крещяхме "Господ е българин", не само във футбола.

24

Да благодарят на вратаря на ирландците,че ако не беше той поредния им резил на татуираните,връзкари, чалгари с джиповете друг път едвали ше има такива подаръци за тях:))))

ХаХа

Начи ако погледнем последните 10 мача, начи 1:0 е разгром а?

20

Ей затова подобни новини не трябват да се пишат от жени.

19

Чак да са ги разгромили... Една победа с 1:0 едва ли е разгромна. Вчера Германия, Нидерландия биха с по 5 гола. Малко по-скромно го раздаватайте.

18

Бай Урко

Дойде Гонзо и резултата е на лице, 2026 минимум 1/2 на световното!!!

17

Толкова много ги разгромихме, че второто полувреме ирландците беха по-добри. Съдята пък даде 6 минути продължение , та треперхме до последната секунда.

16

Браво момчета! Успех и нагоре!

15

Тео

Разгроми?!? С 1:0! Абе, това някакъв виц ли е?!?

14

Дидо

A Германия вчера като би русофилската Унгария с 5:0 какво трябва да е заглавието?

13

анонимен

1:0-победа...2:0-пълна победа..3:0-с явно преимущество 4:0-безапелационно 5:0-разгром 6:0-пълен разгром