Makar i priqtelski ma4,kefq se 4e nashite momcheta uspqha da tatriqt nosa na laletata ))) taka im se pada :)

287

това е приятелски мач,холандците пробваха юношите бе

286

Обединение

Браво на нашите! Браво и на братята ни :)Португалия - Западна България 0-0Холандия - Източна Македония 1-2България над всичко!

285

Bulgarian

Срам те е, защото си комплексиран, пич... Софи представяше България, не себе си, етноса си или каквото и да е друго! Като те е срам от нея те е срам от България, което е все едно да те е срам от ***!!!

284

Данчо

млади футболисти, опитен вратар. Това е рецептата!

283

анонимен

Напротив,срам ме е...като я гледам.

282

Bulgarian

Българите в Холандия можеха да пуснат по един СМС за Софи Маринова на Евровизия... не ви е срам!!!!

281

анонимен

Блгарския футболен отбор с които и да играе ще победи 80% ако преди мача треньра ги настрои силно патриотично и минута преди старта да им каже ;противниците ви псуват на маика . сигорна победа.

280

от чужбина

Приятно ме изненадаха с играта и победата.На-после тренъор,кото знае какво иска и как да го постигне.Сега остава само да не му подлеем вода,както си ни е обичаят.

279

394

добре че мача беше приятелски иначе сигурно пак щяхме да горим с 4 гола

278

до 381

Май не си гледал футбол през живота си изобщо или пък си правиш някакъв майтап.Говори се за минути по развитието на мача и игрално време. В 45-тата са ни вкарали гол. СЛЕД продължението, което не се брои за игрално време сме изравнили (4 минути след началото на второто). Никой не пише (примерно) в 9 и половина следобед националите изравниха. По-ясно не мога да ти го обясня, надявам се сега да си разбрал, защото такива неща би било добре да знаеш поне от обща култура.

277

Браво на националите. С истински дух успяха като гости да победят един от фаворитите на Евро 2012.И въпреки победата смятам, че не е много коректно да излизат с такива фанелки "Support Stan".Не че не харесвам Стилиан, всъшност мисля че е голям футболист и истински човек, но на холандците със сигурност им е било по-трудно да играят срещу отбор, който излиза с такъв надпис на фанелките за Стилиан. Не искам да омаловажавам победата и искренно се надявам Стилиан да победи тази тежка болест.