Ееее, браво! Това вече си е истински успех. Българин сред топ скиорите на света.

12

Смел Гибсов

Дано всички да му дишат снега... :)

11

За гимнастичките ни няма ли поне една статия? В Естония спечелиха куп медали нищо не се отразява?????

10

Жебок

Ми. Браво!!! Все така! )))

9

Браво. Роди се новият Петър Пакпадналов.

8

xxxx

Имаше силен снеговалеж, нищо не се виждаше, изобщо не ги знам как караха и как завършиха. Изостанал с 0,24 стотни от секундата...те всички заслужават 1-во място.

7

Бонго Бонго

Аби....да не е турчин абии...анинеджии.

6

Браво на нашето! Добре, че не го гледах. Обикновено като го гледам отпада.

5

Браво на Аби, просто страхотен, и като спортист и като човек. Заслужава още по-нагоре да върви и да развява трибагреника на всички големи състезания. Дай боже скоро и злато да донесе и нека още някой като Камен Златков да пробива с него. Често Аби!!!

4

Браво на момчето! :)

3

В САЩ щом е проведено ясна е работата , от средно 30-ти сега трети, няма случайни неща,както 94-та като си саборихте държавата хаха, сега 2026-та ще се класираме в групите по футбол, ако все още сащ съществуващ, Браво , ако пък си е честна изкарано мястото , но спорта е политика и всеки го знае