преди 5 години

Господа журналисти , много моля пишете цска-софия за да знаем , че говорите за Литекс!

51

Литекс-София

И сега как ще се хвалим, че сме били ЦСКА със 7:2 , като това е Литекс - официално признат вече и от УЕФА. И смешно и жалко...

50

свинско с зеле !!!

Леле, леле , леле, леле пак хапнахме свинско с зеле !!!

49

Само уефски

Великия уефски..... мъка, мъка подуенска

48

Това не е ЦСКА

Това не е ЦСКА, защото истинският ЦСКА фалира на 9.09.2016г. и защото ЦСКА-София е съвсем нов отбор произлязъл от сливането на Литекс и Етрополе без история и титли, както окончателно заключи УЕФА.

47

Цска умря

По повод сформираното селско тимче от Етрополе и Ловеч, откраднало името на вечния съперник Цска, НИЕ ФЕНОВЕТЕ НА ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ РЕШИХМЕ СЛЕДНОТО: Поради фалита на Цска на 09.09.2016г. вече не съществува ВЕЧНОТО ДЕРБИ! А то завърши окончателно с 188 мача, от тях 78 победи за ЛЕВСКИ, 47 равенства и 63 загуби при голова разлика 268-251 в полза на ЛЕВСКИ!!!!! Единственото нещо, което не може да се промени на този свят са фактите, а те са трагични за покойния Цска.

46

Цска-фалшива новина

Поредната фалшива новина. ЦСКА в България вече няма. ЦСКА окончателно фалира на 9.9.2016г.

45

Литекс са абонати на Левски както и на Лудогорец.

44

Червендалести прасетагрухат руски Бесепета.Корни блещи се отвън:Груша,тъй прадажнъй пън!

43

ПловДив

Последните десетина години на всеки 5 мача, Левски винаги печели един. Днес заложих на тях. За точен резултат 1:2. Съдията ако беше свирил дузпите, от които на ЦСКА беше 100%-ва щеше да излезе резултата. От последните 15 минути се играха точно 2 минути и това ако е дерби? Истинското дерби е в Пловдив: Локо Пд - Ботев Пд!

42

Цесекар

Грух, грух, грух - Защо паднахме, така - нали бяхме кръстени ЦСКА?! Квиииик!

41

не става

Ей лилавките живнаха малко:)Добре че ЦСКА вкараха автоГОЛ, щото синчоците нимогат да вкарват !!!Айде ще видим колко струвате скоро .

40

Левски винаги е биел Литекс. Въпреки че не гледам БГ футбол от 15 години го знам това :)

39

До АнонименПо хандбал.

38

88

Тия още като минат табелка "София" трябва да са наясно с участта си! Наздраве на по-добрата част от България!

37

Жибор

Левски потроши сурато на червените мутраци,скоро Лудогорец ще ги довърши!

36

Левски, Левски - шампион!

35

Левски европейски

Тотално надеграхме Цецка ловеч. Класа над чорбата сме. От 3 години бяха по добри от Левски и ни биха . Но сега ще ги смачкаме. Трябва да се признае когато противника е по добър. А чорбата пищят като жени. Левски Шампион. Дръжте се достойно поне като губите. Дузпа имало. За левски бе 1000%. Думоса бие. 3 място за Етрополе.