Едно е сигурно шампион е Германия

17

Ура

16

До 18 Англичаните играха с 5-6резерви за да избегнат Бразилия на четвъртфиналите ,а и потока от отбори към финала е уж по-слаб!Според мен напълно е възможно Англия да гризне дръвцето още на осминафинала срещу Колумбия!

15

... или ски...

14

Англичаните не играха, защото така ще се срещнат с по-слабия отбор между Япония и Колумбия- Колумбия. Японците все пак ги биха колумбийците...

13

Финала

Белгия - Колумбия

12

Тегав мач за гледане... Англичаните да ги бие, който ги хване!

11

БелитеНеМогатДаРитат

На снимката виждаме 7 небели и двама бели. Вратарчето също е бяло и до там. Този отбор ще стигне далеч.

10

Финала е Испания - Франция/Бразилия. Франция световен

9

Роналдо не е ....съвсем бял

8

Колумбия бъркат кока и може да обърнат Англия.

7

Трябваше да гледам Тунис - Панама, вместо да се набутвам с голф турнира между Англия и Белгия.

6

Готино

Белгия са вече сигурен четвъртфиналист,а ингилизите от много сметки не знаят дали изобщо ще стигнат до там..

5

А Меси и Роналдо също ли не могат да ритат заедно с Инеста и Марко Верати ?

4

Двата отбора излязоха да разгряват 90 минути, скуката щеше да почти колкото тази от Франция и Дания, ако не беше паднал един гол. Не че голът имаше някакво значение на фона на 22-те спящи красавици на терена.