Някои май не са си учили уроците по география!Хърватия е балканска държава, Румъния не е!

72

Загреб, София и Москва и Киев заедно празнуват!Сорос и троловете му се давят в ***!БРАВО ХЪРВАТИ!

71

Историк

Хърватите и българите са сходни по произход и манталитет, езикът ни е почти еднакъв с хърватския. Също като история и победи в историята сме сходни. Да му мислят потурнаците в България, когато Конференцията за Разделянето на Уахабитска Турция започне своята работа във Виена следващият месец!

70

Напалм Детов

До Анонимен 94На колко ракии си?

69

Коки

Аз се чувствам бълкански европеец и се радвам за Хърватия. Малката страна победи голямата и силната империя. Браво. Дано победят и Франция.

68

Хон Тач

А източните букита бааавно протриват ръце. Като цяло мача беше театър, не без дейното участие на рефера. Важното е да се купува и залага, ай наздраве ;)

67

СЕГА И БЕЛГИЯ КАТО БИЕ АНГЛИЯ И ЩЕ СТАНАТ ЧЕТВЪРТИ - НАШИТЕ АНГЛИЧАНИ ЦЕЛИ БЪЛГАРИ.

66

Че яде ли Мбапе балканския в неделя?

65

мазепа

Европейците от Хърватска разбиха афро-европейците от Англия, за да се срещнат с афро-европейците от Франция.

64

Време е нашите коментаторчета да си съберат багажчето и заедно с англичаните да идат там където им е мястото - в къщи.

63

До Отвратен от бгЗаради един мач не бих си намразила Родината. Сигурно си от българи Второ качество.

62

Английските пpасета на мезета!Един случаен отбор от един остров се промъкна почти до края, но за радост не успя. Коментаторите по тевето все едно родени ингилизи, голяма скръб. Браво на Манчев, както винаги се отличава с нормален интелек над плямпащите глави.

61

Турция е трета бе сулюче :)

60

Всички турци в България трябва да бъдат изтрепени за да станем чиста раса като хърватите, да ги убиеем до крак братя българи !

59

Печен петел в неделя

Щом гърците станаха европейски, не виждам пречка хърватия да вдигне купата!

58

И пак турчин помогна на хърватите.

57

Су 34

Българите са древен народ с 15 вековна история, турците сте утайката на Азия.България е четвърта в света, Турция е 144 в света!

56

Стана ясно, че Русия щеше да победи Англия.

55

Василев

Турчина си свири много добре, но как може да победиш, след като падаш с 1-2 и си отправил само един точен удар към вратата!!!???Само руснаците могат да бият, даже без един усар към вратата, птавят бетон и после късмет при дузпите!!!Агент Ники Барнаби!ЦРУ!!!