програма 20.03.2019

Viasat Nature/History HD

05:15 Средновековните мъртъвци (Series 3): Кондотиери: Кучетата на войната (Episode 6)
06:05 Загадки в музея (Series 9): Сутиен за гълъби, алпийски въздушни свидетели, нейната Обетована земя (Episode 12)
07:00 Животни, които са променили историята (Series 1): Вдъхновение (Episode 6)
07:55 Супер-ветеринар (Series 5): Хермес и Дейв (Episode 10)
08:45 Кучетата и техният таен живот (Series 1): 104 (Episode 4)
09:35 В прегръдка с дивите животни (Series 1): 101 (Episode 1)
10:25 Опасна Земя (Series 1): Убийствени урагани (Episode 2)
11:15 Дневници на лошото време (Series 1): Вятър и огън (Episode 5)
12:05 Планета Европа и отвъд (Series 2): Оцеляване на всяка цена - в жегата на Калахари (Episode 4)
13:00 Бебета в зоопарка (Series 7): 707 (Episode 7)
13:30 Тайният живот на зоопарка (Series 2): 205 (Episode 5)
14:25 Невероятни паркове (Series 4): Остров Санта Каталина (Episode 25)
14:45 Невероятни паркове (Series 4): Велики национални гори (Episode 26)
15:10 Живот: Първи стъпки (Series 1): Единствени деца (Episode 1)
16:05 Кучешкият топ 100: Любимци на нацията (Series 1): 104 (Episode 4)
16:35 Кучешкият топ 100: Любимци на нацията (Series 1): 105 (Episode 5)
17:05 Речни Чудовища (Series 6): Кървавата река (Episode 5)
18:00 Най-добрият приятел на кучето (Series 2) (Episode 1)
18:25 Най-добрият приятел на кучето (Series 2) (Episode 2)
19:00 Прокълнати династии (Series 1): Приказното проклятие (Episode 2)
19:25 Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на лудия монах (Episode 3)
19:50 Тридесетгодишната война - Желязната ера (Series 1): Хаос (1618 - 1621 г.) (Episode 1)
20:45 Войната, която промени света (Series 1): 101 (Episode 1)
21:40 Машините на войната (Series 1): Ловкост (Episode 5)
22:30 Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): За да помним (Episode 8)
23:30 История на оръжията (Series 1): Война в морето (Episode 7)
00:20 Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): Краят на илюзиите (Episode 1)
01:15 Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
02:05 Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
03:00 Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Надпревара по пътя към модерността (Episode 2)
03:55 Жената в железния ковчег
04:55 Средновековните мъртъвци (Series 3): Смърт в Угомон (Episode 7)