Йънг Бойс победи драматично Манчестър Юнайтед като домакин с 2:1 в първи мач от група "F" на Шампионската лига.

Гостите от Манчестър успяха да отбележат още в 13-та минута, след като Кристиано Роналдо получи перфектен пас от Бруно Фернандеш. Това бе трето попадение на португалеца в едва двата му мача за "червените дяволи". В 35-та минута обаче гостите останаха с човек по-малко. От игра бе изгонен десния бек Аарон Уан-Бисака и от там нататък домакините бяха пълен господар на стадион "Ванкдорф".

Натискът на швейцарците даде резултат в 66-та минута, когато Нгамалеу успя да изравни. Шокът за англичаните стана пълен дълбоко в добавенето време, когато изкючително груба грешка на Джеси Лингард позволи на Сибачу да се разпише и да направи обрата пълен.

В следващия мач от групата Йънг Бойс ще гостува на Аталанта. А на "Олд Трафорд" ще се изиграе двубоят между Манчестър Юнайтед и Виляреал.