"Много добър политически ход от страна на премиера Борисов. Има нужда от рестарт на системата и нова Конституция! Нали това искаха протестите?". Това каза за предаването "Опорни хора" по Bulgaria ON AIR бизнесменът Красимир Дачев.
"Изисква време да се сложи точка на порочната връзка власт- бизнес. Необходимо е държавата да подкрепя бизнеса, да съществува диалог, но не посредством олигархични кръгове", допълни той.
Коментари Напиши коментар
32
Богомил
преди 2 годиниДо Нищо новоЕ точно Дачев няма нищо общо с обществени поръчки. Той е производител -Свилоза Свищов. ***, *** добре, но не бъди толкова далеч от истината. За да ти повярва някой лековерен, трява да казваш 90% истини и между тях да си пробутваш 10% пропагандните лъжи. Или си на принципа, че колисвеното натрупване на лъжи ще доведе до качествено изменение?
31
Богомил
преди 2 годиниДо баба мараА ти друже какво ще си купиш? За какво ще поемеш отговорност? Можеш ли сам да обезлечиш семейството си?
30
граблива калинка
преди 2 годиниТоя ходи ли до луната?