България тресна с 1:0 Северна Македония в Скопие и записа важна победа в Лига на нациите. Единственото попадение в мача заби Кирил Десподов в 50-ата минута, съобщават от Gol.bg. Грозните сцени започнаха с освиркането на химна на България, което показа, че за домакините мачът бе нещо повече от спорт.

Домакините останаха още през първото полувреме с човек по-малко след безумно влизане на Тодорски с бутоните в коляното на Марин Петков. В края на мача пък домакините се изнервиха и непрекъснато търсеха провокации, което провокира съдията да раздава "на килограм" жълри картони, включително и на наставниците на двата отбора.

С победата България събра 9 точки и финишира на второ място в група С, докато северномакедонците са трети със седем. Победител е Грузия, а на последното място остана Гибралтар.