Изпитващите финансови трудности Пирин и Левски се самоизядоха (1:1) в мач от 20-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, съобщават от Gol.bg

Асен Чандъров откри за "сините" от дузпа в 14-ата минута, но точно преди почивката Мартин Смоленски изравни. Столичани имаха игрови превес, но като цяло "орлетата" показха страхотен боен дух и си заслужиха точката.

След десетия си пореден мач без победа (седем ремита и три поражения) за първенство Левски е осми с 31 пункта, докато Пирин е 14-и с 13 пункта.

Припомняме, че последният шампионатен успех на клуба от "Герена" дойде на 8 октомври миналата година.