Лудогорец се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България, след като надви Локомотив Горна Оряховица с 3:1.

В Разград шампионите стигнаха комфортно до успеха над по-непретенциозния си съперник. Резултатът откри Ихинио Марин в 12-та минута, а до края на първото полувреме Елвис Ману покачи на 2:0, пише Gol.bg.

Гостите намалиха след около час игра след точната интервенция на Георги Колев. Крайното 3:1 бе оформено от Шоу десетина минути преди края на редовното време.

Така, „зелените“ се присъединиха към Локо Пд, Левски, Славия, Берое и Септември София, които вече си гарантираха място сред последните осем в надпреварата.