ЦСКА загуби от Зоря Луганск с 0:1 третия си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите. Украинският отбор стигна до успеха с едно от редките си положения пред вратата на Густаво Бусато. Алахар Саядманеш отбеляза единственото попадение в 65-ата минута с красив удар в далечния ъгъл.

"Армейците" бяха по-активни през по-голямата част от срещата, но липсваше прецизност в завършващата фаза.

Най-чистото положение за футболистите на Стойчо Младенов се откри пред Яник-Сони Вилдсхут, който излезе очи в очи с вратаря на гостите, но не успя да го преодолее.

Двата отбора се изправиха един срещу друг преди 2 години в предварителните кръгове на Лига Европа, когато след спорно съдийство и в двата мача ЦСКА напусна надпреварата.

Българският отбор остава на последно място без победа в група „C”, след като загуби с 1:5 от Рома и нулево равенство с Бодьо/Глимт. За украинците това е първи успех, които преди този мач записаха 2 поражения.