Макар от ЦИК все още да не са обявили окончателните резултати от парламентарните избори на 14 ноември, на практика новите депутати са почти ясни.

От "24 часа" публикуваха неофициален списък с имената на депутатите, които се очаква да влязат в 47-ия парламент.

Някои от тях влизат в Народното събрание от два изборни района и тепърва трябва да заявят пред ЦИК откъде ще бъде мандатът им. Мястото им във вече освободения район ще вземе следващият в листата.

Ето неофициалния списък с имената на депутатите:

1. Благоевград

ДПС

Делян Славчев Пеевски

Халил Реджепов Летифов

"Има такъв народ"

Виктория Димитрова Василева

"Продължаваме промяната"

Андрей Атанасов Гюров

Владимир Славев Табутов

Екатерина Кирилова Димитрушева

"Демократична България"

Иван Йорданов Димитров

ГЕРБ-СДС

Росен Димитров Желязков

Стефан Апостолов Апостолов

Костадин Томов Стойков

БСП

Георги Георгиев Михайлов

2. Бургас

"Възраждане"

Цончо Томов Ганев

ДПС

Севим Исмаил Али

Ешереф Кязим Ешереф

Фатме Хасан Рамадан

ИТН

Ивайло Ванев Вълчев

"Продължаваме промяната"

Константин Живков Бачийски

Христо Симеонов Симеонов

Димитър Михайлов Ташев

Милко Асенов Пенев

"Демократична България"

Ивайло Николаев Мирчев

ГЕРБ-СДС

Любен Любенов Дилов

Жечо Дончев Станков

Деница Пламенова Николова

БСП

Петър Георгиев Кънев

3. Варна

"Възраждане"

Костадин Тодоров Костадинов

ДПС

Ерджан Себайтин Ебатин

ИТН

Филип Маринов Станев

Александър Атанасов Александров

"Продължаваме промяната"

Даниел Максим Лорер

Антон Йорданов Тонев

Калоян Тонев Икономов

Снежана Великова Апостолова

Благовест Чанев Белев

"Демократична България"

Стоян Александров Михалев

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Славена Димитрова Точева

Красен Кирилов Кралев 6

Павел Алексеев Христов

БСП

Корнелия Петрова Нинова

4. Велико Търново

"Възраждане"

Елена Цонева Гунчева

ДПС

Делян Славчев Пеевски

ИТН

Андрей Иванов Чорбанов

Продължаваме промяната

Йордан Ивов Терзийски

Милен Илиев Матеев

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Димитър Стойков Николов

БСП

Явор Руменов Божанков

5. Видин

ИТН

Иво Георгиев Атанасов

"Продължаваме промяната"

Петър Любенов Миланов

ГЕРБ-СДС

Росица Любенова Кирова

БСП

Филип Стефанов Попов

6. Враца

ДПС

Цветан Иванов Енчев

ИТН

Георги Станчев Георгиев

"Продължаваме промяната"

Деница Димитрова Симеонова

ГЕРБ-СДС

Петя Цветанова Аврамова

Красен Георгиев Кръстев

БСП

Александър Тихомиров Симов

7. Габрово

"Възраждане"

Даниел Петров Петров

ДПС

Юсеин Хасанов Вейселов

"Продължаваме промяната"

Яна Веселинова Балникова

ГЕРБ-СДС

Томислав Пейков Дончев

8. Добрич

ДПС

Хасан Ахмед Адемов

ИТН

Филип Маринов Станев

"Продължаваме промяната"

Йорданка Яникова Костадинова

Галина Събева Георгиева

ГЕРБ-СДС

Деница Евгениева Сачева

БСП

Мая Йорданова Димитрова

9. Кърджали

"Възраждане"

Георги Николаев Георгиев

ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Мукаддес Юсуф Налбант

Байрам Юзкан Байрам

Адлен Шукри Шевкед

10. Кюстендил

ИТН

Виктория Димитрова Василева

"Продължаваме промяната"

Георги Николаев Стамов

ГЕРБ-СДС

Христо Богомилов Терзийски

БСП

Бойко Любомиров Клечков

11. Ловеч

ДПС

Станислав Димитров Анастасов

ИТН

Любомир Антонов Каримански

"Продължаваме промяната"

Искрен Цветославов Арабаджиев

ГЕРБ-СДС

Николай Нанков Нанков

БСП

Вяра Емилова Йорданова

12. Монтана

ДПС

Димитър Иванов Аврамов

ИТН

Пламен Николаев Абровски

"Продължаваме промяната"

Инна Владимирова Иванова

ГЕРБ-СДС

Ирена Методиева Димова

БСП

ИРЕНА ТОДОРОВА АНАСТАСОВА

13. Пазарджик

"Възраждане"

Стоян Николов Таслаков

ДПС

Йордан Кирилов Цонев

ИТН

Станислав Светозаров Балабанов

"Продължаваме промяната"

Ивайло Валентинов Шотев

Петър Николаев Куленски

ДБ

Антоанета Димитрова Цонева

ГЕРБ-СДС

ЕКАТЕРИНА СПАСОВА ГЕЧЕВА-ЗАХАРИЕВА

Стефан Неделчев Мирев

БСП

Драгомир Велков Стойнев

14. Перник

ДПС

Александър Несторов Несторов

"Продължаваме промяната"

Никола Георгиев Минчев

ДБ

Зорница Велинова Стратиева

ГЕРБ-СДС

Кирил Миланов Ананиев

15. Плевен

ДПС

Марио Киров Рангелов

ИТН

Радостин Петев Василев

Александър Велиславов Тодоров

"Продължаваме промяната"

Иван Маркос Христанов

Стоил Мирославов Стоилов

ГЕРБ-СДС

Валери Пламенов Лачовски

Десислава Цветанчова Трифонова

БСП

Румен Василев Гечев

Илиян Славейков Йончев

16. Пловдив

"Възраждане"

Елена Цонева Гунчева

ИТН

Тошко Йорданов Хаджитодоров

"Продължаваме промяната"

Кирил Петков Петков

Христо Йорданов Даскалов

Росен Добрев Костурков

Александър Николаев Ракшиев

ДБ

Христо Любомиров Иванов

ГЕРБ-СДС

Бойко Методиев Борисов

Иван Борисов Тотев

Радомир Петров Чолаков

БСП

Кристиан Иванов Вигенин

17. Пловдив-област

"Възраждане"

Ангел Жеков Георгиев

ДПС

Рамадан Байрам Аталай

ИТН

Тошко Йорданов Хаджитодоров

"Продължаваме промяната"

Росен Добрев Костурков

Гергана Кузманова Данева

Стою Теодоров Стоев

ГЕРБ-СДС

Дани Стефанова Каназирева

Младен Николов Шишков

Иван Йовков Червенков

БСП

Веска Маринова Ненчева

Манол Трифонов Генов

18. Разград

ДПС

Ахмед Реджебов Ахмедов

Ихсан Халил Хаккъ

"Продължаваме промяната"

Марин Шишев Шишев

ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова

19. Русе

ДПС

Ализан Нихат Яхова

ИТН

Светлин Костов Стоянов

"Продължаваме промяната"

Николай Йорданов Събев

Рена Енчева Стефанова

Велико Митков Минков

ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова

Михаил Петков Илиев

БСП

Крум Костадинов Зарков

20. Силистра

ДПС

Джевдет Ибрям Чакъров

Гюнер Нихат Ахмед

"Продължаваме промяната"

Стоян Иванов Георгиев

ГЕРБ-СДС

Тодор Стаматов Тодоров

21. Сливен

ИТН

ИВАЙЛО ВАНЕВ ВЪЛЧЕВ

"Продължаваме промяната"

ТАТЯНА СЛАВОВА СУЛТАНОВА-СИВЕВА

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ГВОЗДЕЙКОВ

ГЕРБ-СДС

ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА

МАРИЯ ЩЕРЕВА БЕЛОВА

БСП

АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ

22. Смолян

ДПС

Хайри Реджебов Садъков

"Продължаваме промяната"

Михал Григоров Камбарев

ДБ

Зарко Филипов Маринов

ГЕРБ-СДС

Красимир Митков Събев

23 МИР София

"Възраждане"

Николай Георгиев Дренчев

ИТН

Николай Стефанов Радулов

"Продължаваме промяната"

Асен Васков Василев

Настимир Ананиев Ананиев

Иван Маркос Христанов

Венко Николов Сабрутев

Васил Стефанов Стефанов

Пламен Петров Шалъфов

ДБ

Атанас Петров Атанасов

Георги Йорданов Ганев

Антоанета Димитрова Цонева

ГЕРБ-СДС

Румен Димитров Христов

Асен Георгиев Балтов

Александър Руменов Ненков

Александър Койчев Иванов

БСП

Христо Танчев Проданов

24 МИР София

"Възраждане"

Петър Николаев Петров

ИТН

Ива Митева Йорданова-Рупчева

"Продължаваме промяната"

Кирил Петков Петков

Лена Здравкова Бориславова

Никола Георгиев Минчев

Радостина Александрова Ценова

ДБ

Владислав Панчев Панев

Мартин Димитров Димитров

ГЕРБ-СДС

Даниел Павлов Митов

Тома Любомиров Биков

Евгения Бисерова Алексиева

БСП

Георги Страхилов Свиленски

25 МИР София

"Възраждане"

Костадин Тодоров Костадинов

ИТН

Андрей Николаев Михайлов

"Продължаваме промяната"

Христо Христов Петров

Калина Бориславова Константинова

Венеция Огнянова Нецова-Ангова

Искрен Николаев Митев

Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

ДБ

Елисавета Димитрова Белобрадова

Александър Димитров Симидчиев

ГЕРБ-СДС

Бойко Методиев Борисов

Христо Георгиев Гаджев

Анна Василева Александрова

Лъчезар Богомилов Иванов

БСП

Корнелия Петрова Нинова

26 МИР София-област

ДПС

Цветан Иванов Енчев

ИТН

Андрей Иванов Чорбанов

"Продължаваме промяната"

Александър Димитров Дунчев

Юрий Олегов Козлов

ДБ

Божидар Пламенов Божанов

ГЕРБ-СДС

Младен Найденов Маринов

Николина Панайотова Ангелкова

БСП

ИВАН ИВАЙЛОВ ЧЕНЧЕВ

27. Стара Загора

"Възраждане"

Искра Михайлова Михайлова

ДПС

Халил Реджепов Летифов

ИТН

Тихомир Гочев Тенев

"Продължаваме промяната"

Радослав Стефанов Рибарски

Атанас Димитров Михнев

Радослав Красенов Василев

ДБ

Атанас Владиславов Славов

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

Маноил Минчев Манев

Илиана Петкова Жекова

БСП

Георги Янчев Гьоков

28. Търговище

ДПС

Джейхан Хасанов Ибрямов

Имрен Исметова Мехмедова

"Продължаваме промяната"

Александра Стефанова Милчева

ГЕРБ-СДС

Теменужка Петрова Петкова

29. Хасково

ДПС

Сезгин Юсеин Мехмед

Мюмюн Сали Мюмюн

ИТН

Силви Кирилов Петров

"Продължаваме промяната"

Асен Васков Василев

Атанас Петров Атанасов

ГЕРБ-СДС

Делян Александров Добрев

Георги Тенев Станков

БСП

Владимир Маринов Маринов

30. Шумен

ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Хамид Бари Хамид

ИТН

Пламен Николаев Николов

"Продължаваме промяната"

Антония Кънчева Димитрова

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

БСП

Иван Валентинов Иванов

31. Ямбол

"Възраждане"

Никола Ангелов Димитров

"Продължаваме промяната"

Мирослав Николаев Иванов

ГЕРБ-СДС

Димитър Ангелов Иванов

БСП

Кристиан Иванов Вигенин

Коментари Напиши коментар

20

Анонимен

преди 8 месеца

Партията на негласувалите напълнила парламента с хора с небългарски имена, с циганя и еничаря. Няма я вече нашата България. Това е сигански парламент. Като гледате турски сериали чули ли сте един да не е с турско име. В Турция всички са с турски имена. Не се чува по турските сериали да има евреи арменци араби китайци българи гърци или македонци пази боже. Чуват се само турски имена по турските сериали.

19

Анонимен

преди 8 месеца

Чак Пеевски ще се окаже новият Че Гевара.Световен борец за демокрацията отвя всички във Велико Търново напук .... -------------------------------- Яко са плащали пак. Срам за българите!

18

Анонимен

преди 8 месеца

Аз да попитам може ли, че не разбрах? Тва ся един Mюмюн ли е или са два Mюмюна, еггасси ?