Царско село победи ЦСКА с 2:1 на "Арена Царско село" в среща от 24-тия кръг на Първа Лига, пишат от Gol.bg

Двубоят бе доста вълнуващ, а съдиите отново се превърнаха в главни действащи лица.

Още в 7-мата минута домакините получиха спорна дузпа и откриха резултата чрез Димитър Костадинов. Малко по-късно Петър Занев бе изгонен за втори жълт картон и "червените" останаха с човек по-малко.

Все пак Бисмарк Чарлс възстанови равенството в 75-тата минута с глава, но драмата дойде в последната минута, когато Раян Даскалов донесе победата на Царете със страхотен гол от границата на наказателното поле. Малко преди гола обаче страничният съдия отсъди грешно едно странично хвърляне и голът падна от тази ситуация.

Победата на Царско село изкачи отбора до 8-мо място, като тимът има равни точки с Левски. ЦСКА остава на 3-та позиция с 44 пункта, но Локомотив Пловдив вече има 5 точки аванс пред "армейците".