ЦСКА спечели с 1:0 домакинството си на Етър в мач от 21-ви кръг на българското първенство, съобщават от Gol.bg.

"Армейците" бяха по-добрият отбор през целия двубой и съвсем заслужено стигнаха до успеха.

"Червените" можеха да излязат напред в резултата още през първото полувреме, но Георги Йомов пропусна дузпа и остави интригата жива.

ЦСКА достигна до успеха в 60-тата минута, когато Рафаел Енрике успя да се разпише само 40 секунди след като се появи от резервната скамейка.

С победата ЦСКА си върна второто място, като вече има 3 точки преднина пред Локомотив Пловдив, но изостава на 8 от Лудогорец. Етър пък остава закотвен на последното място със своите едва 16 пункта.