ЦСКА изпусна да постигне първа победа в груповата фаза на Лига Европа този сезон, след като завърши 0:0 при гостуването си на ЧФР Клуж.

През първото полувреме и двата отбора имаха добри положения за гол, но след почивката "червените" надиграха съперника си. С фрапантни пропуски обаче се отличи Али Соу, с което лиши отбора си от заслужен успех. 5 минути преди края Александру Чипчиу остави домакините с човек по-малко на терена.

Така "армейците" остават без победа и вкаран гол в група "А" и заемат последното 4-то място в класирането с 2 точки. ЦСКА може да промени това следващата седмица, когато приема Рома, който вече се класира във фазата на директните елиминации.

В другата среща Йънг Бойс (7 т.) е домакин на ЧФР Клуж (5 т.) в директен мач за продължаване напред.