Снимка: levski.bg

Верея и Левски изиграха мач, в който реализираха седем гола. Фаворитите от София спечелиха мача на "Трейс Арена" с 4:3, като в двубоя имаше от всичко - голове, дузпи, червен картон.

Резултатът бе открит от Мариани в 27-та минута от дузпа след нарушение срещу Буш, но три минути по-късно резултатът бе изравнен след автогол на Нуно Рейш.

До края на полувремето "сините" вкараха още два гола, дело на Буш и Станислав Костов.

Второто полувреме започна отново с по-добра игра и положения за Левски, но при първата си смислена Атака Верея изравни с гол на Лола в 55-та минута.

Валери Божинов възстанови разликата от два гола с попадение от дузпа в 70-тата минута. Крайният резултат бе оформен от Денислав Станчев в продължението на мача.

Така Левски, поне няколко часа преди двубоя на ЦСКА срещу Берое, се завърна на второто място.

Заралии пък все още нямат победа от началото на сезона като записаха 6 равенства и 19 загуби.