С тази игра Аржентина няма да стане световен шампион!

Къде го видяхте тоя хубав мач, заспал съм от скука пред тв.

Сащисаните, канадците, австралийците все ЛГБТ коп"ел", даци. Изритаха ги. Б Р А В О.

Във футбола се намеси мафията, тотото със залагания. Такива, като черепахата, но на много по високо от тоя престъпник ниво. Не гледайте тази измислена игра и не залагайте да горите.

ГРАД КОЗЛОДУЙ

БРАВО

15

какъв?

кенгуратата играят антифутбол!резултата трябваше да е 14-0,а този гол дето го отбелязаха си беше автогол.

14

Не изглеждат мн силни . Ама да видим. Турнир е .Мн фактори има. България го е доказала.

13

Аржентина са много силен, компактен отбор с шампионски характер. Ще избухнат точно срещу Холандия. Имат много силни инфивидуалности и отборен дух

12

Обективен

Архентинците са доста прехвален отбор и още следващия мач ще бъдат приземени от Нидерландия!

11

Още половин час до сакатлъкът Фюри Чисора. Тоя шемет Фюри вика: като пребия Чисора се отдавам на пиянство!

10

Франция, Бразилия, Испания, Аржентина...това са фаворитите за мен за титлата.

9

до 9 Е айде де...кой в Бразилия спечели Копа Америка(която се води тази купа като европейската- континентална демек) именно срещу Бразилия?? Баба ми ли или Меси и компания?

8

Е айде това е Австралия, а не Франция или Бразилия:)) НЕ се превземайте

7

Последните 10 минути беше шоуто на Меси! А и преди това гола му първото полувреме. Иначе се разкарваше по терена цял мач. Знае кога да избухне обаче! Гений!

6

Да подкрепим Аржентина в следващия мач, да сложим "вето" на Холандия! И никога повече да не се използва името Нидерландия в официални документи!

5

Чак пък хубав!

4

Меси на два пъти извеждаше на чисти голови позиции Мартинес и оня ги пропиля. Меси не можеше да повярва! И след това Меси бил слаб с Аржентина? Е какво да направи с тия дървари със следващия по-сериозен съперник в случая Холандия? Сам да надиграва Холандия?