програма 18.10.2017

Skat+

сега "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
08:45 "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - 2 част
09:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
09:45 "Юртата на древните българи" - документален филм
10:15 Китка народни песни
10:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
10:45 "Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм /повторение/
11:00 Класическа музика: Академичен симфоничен оркестър на НМА"П.Владигеров" с диригент Оливър Гилмур
11:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
11:45 "Бойка Присадова" - фолклорен филм /повторение/
12:00 "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2007"
12:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:00 "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 1 част /на живо/
13:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
13:45 "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
14:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
14:45 "От архивите на "СКАТ"
15:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
15:42 "От архивите на "СКАТ" - продължение
16:00 Класическа музика:
16:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
16:40 "Небето на Велека" - фолклорен филм повторение/ /2 част
17:00 "Фолклорна дъга": Юбилеен концерт на Добра Савова
17:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
17:50 "Фолклорна дъга": Юбилеен концерт на Христина Лютова /2 част
18:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
18:50 "Скалите проговарят" - документален филм
19:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
19:50 "Витоша, моя любов" - документален филм
20:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
20:50 Концерт на Джон Лоутън и група "БТР" във Варна /3 част
21:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
21:50 "Небето на Велека" - фолклорен филм /3 част
22:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
22:50 "От картините й струи радост" - документален филм
23:00 "Цвете за Гошо 2008" - "Бараби блус бенд"
23:30 "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
00:00 "При художника тубист Никола Заров" - документален филм
01:00 "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
02:30 "Юртата на древните българи" - документален филм
03:00 "Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм /повторение/
03:30 "Бойка Присадова" - фолклорен филм /повторение/
04:00 "Небето на Велека" - фолклорен филм повторение/ /2 част
04:30 "Скалите проговарят" - документален филм